Školkohrátky/ roční předplatné

Neohodnoceno
12 000 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 57
Školkohrátky/ roční předplatné
Neohodnoceno
Hezky česky 520
Doporučujeme
KVALITA A BEZPEČNOST
Kvalita a bezpečnost
Pečlivě pro Vás vybíráme sortiment kvalitních a bezpečných hraček.
Zábava a vzdělání
Zábava a vzdělání
Propojujeme dětskou fantazii a hravost s rozvojem myšlení, motoriky, koncentrace a trpělivosti.
Individuálni projekty
Individuální projekty
Máte individuální poptávku nebo možnost spolupráce? Ozvěte se nám.
PORADÍME VÁM
Poradíme vám
Nevíte si rady s výběrem? Napište nám, rádi Vám poradíme.

Detailní popis produktu

Co jsou školkohrátky?

Jde o boxy plné zábavy, fantazie, námětů ke vzdělávání a tvoření. Každý box je vytvořen tak, aby v dětech vyvolal chuť naučit se novým poznatkům a to převážně hravou a zábavnou formou. Pomocí smyslového hraní děti získají potřebné informace a to hned z několika témat. Pravidelně pro Vás tvoříme a zpracováváme vzdělávací boxy zaměřené na přírodu, smysly, emoce, lidské tělo, vesmír, grafomotoriku, čtenářskou gramotnost, ale také vytváříme náměty na dětské dny, Velikonoce, Vánoce a další významné dny.

Vzdělávací boxy jsou vytvořeny tak, aby dělaly radost nejen dětem v mateřských školách, ale také pedagogům. Díky pracovním listům, námětům ke vzdělávání a vybraných pomůcek ulehčí pedagogům práci ve třídě.

Boxy jsou vhodné pro děti od 3-6 let.

Jak školkohrátky fungují?

Jde o roční předplatné vzdělávacích boxů, které jsou vytvořené tematicky pro předškolní vzdělávání. Předplatné obsahuje vždy 4 vzdělávací boxy, které Vám dorazí přímo do školky v pravidelných intervalech: březen/ květen/ září/ listopad. Obsah boxu, včetně polotovarů k dotvoření je vždy pro jednu třídu, tzn. 30 dětí.

V letošním roce máme připravené témata: 

 1. Jaro- obsahuje vzdělávací sety zaměřené na Velikonoce, zvířata, životní cykly, Den matek, sazenic a mnoho dalších.
 2. Smysly- využijte při hraní všechny smysly. Budeme tvořit a čarovat. Součástí boxu jsou i hrátky s bublinami, včetně senzorických pomůcek.
 3. Vesmír- děti se naučí pomocí smyslového materiálu, jak funguje vesmír. Vytvoříte si s dětmi vlastní sluneční soustavu a pro každé dítě je připravená dřevěná planeta k dotvoření.
 4. Vánoce- tematický box plný tvoření, vzdělávacích materiálů, hraček, polotovaru a pracovní listů.

 

Co boxy obsahují? 

 • Vzdělávací pomůcky.
 • Pracovní listy.
 • Náměty pro práci s dětmi.
 • Doplňky.
 • Senzomotorické pomůcky.
 • Tvoření/ polotovary k dotvoření.
 • Slevové kupóny na pomůcky.

 

To vše a mnohem více najdete ve školkohrátkách!
Obsah boxu je převážně od českých výrobců a ilustrátorů, kteří vyrábí kvalitní a smysluplné pomůcky s láskou a citem pro detail.

Cream And Brown Coffee Promo Poster

Spolek HEZKY ČESKY DĚTEM vznikl se záměrem podporovat a propagovat českou výrobu vzdělávacích pomůcek a her od výrobců, kteří tvoří kvalitní, poctivé výrobky s láskou a citem pro detail. 

Od roku 2016 realizujeme workshopy a veletrhy pro mateřské a základní školy. Naše projekty jsou zaměřené na vzdělávání pedagogů, kde předáváme zkušenosti a náměty na práci s dětmi v předškolním a školním vzdělávání. Projekt Hezky česky dětem nemá jen vzdělávat, ale také ukázat jiný směr vzdělávání a vzbudit v dětech zájem o nové poznávání a to převážně hravou a zábavnou formou. 

V roce 2023 jsme vytvořili internetový obchod, kde najdete spoustu pomůcek nejen do škol, ale také pro Vaše děti. Ve stejném roce jsme vytvořili další projekt s názvem ŠKOLKOHRÁTKY. Jde o vzdělávací boxy, kde najdete vše potřebné hezky pohromadě. Boxy obsahují knihy, pracovní listy, vzdělávací pomůcky, polotovary, náměty k tvoření a mnoho dalších zajímavostí.

Děkujeme, že jste tady s námi!

Zakladatelka HEZKY ČESKY DĚTEM, Ivana.