Interaktivní workshop ZAŽIJTE POLYTECHNIKU JINAK

Neohodnoceno

Pojďme dětem nabídnout lásku k řemeslu. Dozvíte se, jak propojit učení s praktickými činnostmi, které pomohou nabídnout kvalitní polytechnické vzdělávání hravou a zábavnou formou. 

11 900 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 51
Interaktivní workshop ZAŽIJTE POLYTECHNIKU JINAK
Neohodnoceno
pexels polesie toys 4492348
Doporučujeme
KVALITA A BEZPEČNOST
Kvalita a bezpečnost
Pečlivě pro Vás vybíráme sortiment kvalitních a bezpečných hraček.
Zábava a vzdělání
Zábava a vzdělání
Propojujeme dětskou fantazii a hravost s rozvojem myšlení, motoriky, koncentrace a trpělivosti.
Individuálni projekty
Individuální projekty
Máte individuální poptávku nebo možnost spolupráce? Ozvěte se nám.
PORADÍME VÁM
Poradíme vám
Nevíte si rady s výběrem? Napište nám, rádi Vám poradíme.

Detailní popis produktu

Součástí workshopu je školení ohledně bezpečnosti a správného výběru hraček. Víte, jak vybrat bezpečné hračky? Na co si dávat pozor při výběru hraček? A kdo je za  vzdělávací pomůcky ve školách zodpovědný?

Představíme Vám širokou nabídku vzdělávacích pomůcek, výhradně od českých výrobců, které si můžete přímo na místě vyzkoušet.

Doporučeno pro: pedagogy mateřských škol.

Délka workshopu: 2,5 hodiny.

Počet účastníků: maximálně 40 osob.

 Cream Sweet Cake Promo Poster 2

Spolek HEZKY ČESKY DĚTEM vznikl se záměrem podporovat a propagovat českou výrobu vzdělávacích pomůcek a her od výrobců, kteří tvoří kvalitní, poctivé výrobky s láskou a citem pro detail. 

Od roku 2016 realizujeme workshopy a veletrhy pro mateřské a základní školy. Naše projekty jsou zaměřené na vzdělávání pedagogů, kde předáváme zkušenosti a náměty na práci s dětmi v předškolním a školním vzdělávání. Projekt Hezky česky dětem nemá jen vzdělávat, ale také ukázat jiný směr vzdělávání a vzbudit v dětech zájem o nové poznávání a to převážně hravou a zábavnou formou. 

V roce 2023 jsme vytvořili internetový obchod, kde najdete spoustu pomůcek nejen do škol, ale také pro Vaše děti. Ve stejném roce jsme vytvořili další projekt s názvem ŠKOLKOHRÁTKY. Jde o vzdělávací boxy, kde najdete vše potřebné hezky pohromadě. Boxy obsahují knihy, pracovní listy, vzdělávací pomůcky, polotovary, náměty k tvoření a mnoho dalších zajímavostí.

Děkujeme, že jste tady s námi!

Zakladatelka HEZKY ČESKY DĚTEM, Ivana.