Interaktivní workshop DŘEVO A MAGNET

Neohodnoceno

Tak tenhle workshop Vám zaručeně nedá spát! Při dopoledním workshopu si vyzkoušíte takové magnetické vzdělávací pomůcky, že nebudete vědět, kde Vám hlava stojí.

 

29 900 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 48
Interaktivní workshop DŘEVO A MAGNET
Neohodnoceno
Hezky česky 415
Doporučujeme
KVALITA A BEZPEČNOST
Kvalita a bezpečnost
Pečlivě pro Vás vybíráme sortiment kvalitních a bezpečných hraček.
Zábava a vzdělání
Zábava a vzdělání
Propojujeme dětskou fantazii a hravost s rozvojem myšlení, motoriky, koncentrace a trpělivosti.
Individuálni projekty
Individuální projekty
Máte individuální poptávku nebo možnost spolupráce? Ozvěte se nám.
PORADÍME VÁM
Poradíme vám
Nevíte si rady s výběrem? Napište nám, rádi Vám poradíme.

Detailní popis produktu

Metodické postupy na rozvoj jemné a hrubé motoriky, logického myšlení a velké dávky představivosti. Jeden takový výrobek si sami vytvoříte a odnesete domů. Oslovili jsme českou designovou firmu, která pro Vás vytvořila komponenty k dotvoření levitujícího designového předmětu na Vás pracovní stůl.

Doporučeno pro: pedagogy mateřských škol.

Délka workshopu: 2 hodiny.

Počet účastníků: maximálně 20 osob.

5B4C1B23-E4B7-46E4-AB93-94653D03FA6E

Spolek HEZKY ČESKY DĚTEM vznikl se záměrem podporovat a propagovat českou výrobu vzdělávacích pomůcek a her od výrobců, kteří tvoří kvalitní, poctivé výrobky s láskou a citem pro detail. 

Od roku 2016 realizujeme workshopy a veletrhy pro mateřské a základní školy. Naše projekty jsou zaměřené na vzdělávání pedagogů, kde předáváme zkušenosti a náměty na práci s dětmi v předškolním a školním vzdělávání. Projekt Hezky česky dětem nemá jen vzdělávat, ale také ukázat jiný směr vzdělávání a vzbudit v dětech zájem o nové poznávání a to převážně hravou a zábavnou formou. 

V roce 2023 jsme vytvořili internetový obchod, kde najdete spoustu pomůcek nejen do škol, ale také pro Vaše děti. Ve stejném roce jsme vytvořili další projekt s názvem ŠKOLKOHRÁTKY. Jde o vzdělávací boxy, kde najdete vše potřebné hezky pohromadě. Boxy obsahují knihy, pracovní listy, vzdělávací pomůcky, polotovary, náměty k tvoření a mnoho dalších zajímavostí.

Děkujeme, že jste tady s námi!

Zakladatelka HEZKY ČESKY DĚTEM, Ivana.